۳ نکته قبل از خرید مبلمان اداری

سه مورد مهم و مورد نیاز در خرید مبلمان اداری برای هر فضای اداری اعم از: میز، صندلی و نوعی از سیستم ذخیره سازی است، و یک قاعده کلی در مورد خرید هر یک از این موارد وجود دارد – شما آنچه را که می خواهید پرداخت می کنید. مبلمان ارزان قیمت به احتمال زیاد ناخوشایند خواهد بود و احتمالا باید چند سال دیگر جایگزین شود. همیشه ارزش کیفیت را بیش از قیمت مقرون به صرفه در نظر بگیرید.

  • میز اداری – اندازه، سبک و کیفیت

میزتان باید به اندازه فضای اداری شما باشد. اگر یک میز بیش از حد کوچک باشد، دفتر شما ممکن است ظاهر مناسبی نداشته باشد و یا برای کارکنان مناسب نباشد. اگر یک میز بیش از حد بزرگ باشد، ممکن است به راحتی در اطراف اتاق فضایی برای رفت وآمد وجود نداشته باشد. مهمتر از همه، میز شما باید بتواند مواردی را که برای کار روزانه خود نیاز دارید را در سطح خود قرار دهد.

هنگامی که به سبک میز توجه می کنید، بسیاری از آنها در دسترس هستند. شما باید یک میز را انتخاب کنید که به راحتی در دفتر شما جا می شود و بیشترین استفاده را از فضای دفتر شما ببرد. میزهای L شکل، میزهای گوشه، میزهای U شکل و موارد دیگر وجود دارند. همچنین باید یک میز مناسب برای فضای ذخیره سازی و ویژگی هایی مانند: کشو کیبورد و کشوهایی برای ذخیره سازی اسناد داشته باشید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید مبلمان اداری

انتخاب دیگری است که هنگام خرید برای میز باید در نظر بگیرید نوع جنس آن است. بهترین انتخاب شما یک چوب سخت مانند بلوط یا افرا است. میزهای لمینت می توانند یک گزینه مناسب دیگر باشند، و آنها با نسبتا مقرون به صرفه هستند. میزهای لمینیتی جامد و میزهای لمینیت با پایه های فلزی نیز وجود دارند. فقط به یاد داشته باشید، آنچه را که برای آن هزینه می کنید، به دست می آورید (هر چه قدر پول بدی، آش می خوری)

  • صندلی اداری ایده آل

راحتی، راحتی و راحتی، تنها عامل مهم برای یافتن صندلی مناسب است. برای پیدا کردن صندلی ایده آل شما نیاز به پیدا کردن یکی با ارتفاع مناسب، تنظیمات موقعیت پشتی و ارتفاع دسته ها برای جلوگیری از درد پشت و گردن، و حتی صدمات بالقوه است. همیشه بهتر است قبل از خرید یک صندلی آن را آزمایش کنید. پشتیبانی لمسی مناسب نیز به جلوگیری از آسیب های برگشتی کمک می کند. تا زمانی که یک صندلی به خوبی ساخته شده است، از بدن شما پشتیبانی می کند و باعث افزایش بهره وری شما می شود.

  • ذخیره سازی خوب

یک دفتر نامنظم و کثیف می تواند باعث ایجاد استرس و کاهش تبهره وری شود، بنابراین پیدا کردن نوع مناسب سیستم ذخیره سازی بسیار مهم تر از آنچه شما در ابتدا فکر می کنید است. برخی از گزینه های ذخیره سازی موجود عبارتند از: کابینت ها، قفسه ها، صندوق های ذخیره سازی فایل و واحدهای قفسه بندی و یا کتابخانه ها است. اگر فضای کم در دفتر شما باشد، قفسه دیواری ایده خوبی است.

حتما بخوانید: قیمت مبلمان ادرای و تاثیر آن در خرید

امیدواریم مقاله ۳ نکته قبل از خرید مبلمان اداری مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط فروش مبلمان اداری با کارشناسان ما در مبلمان بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی ما

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو