کاهش کابل ها در فضای اداری

در عصر کسب و کار مدرن، داشتن نگرش هوشمند قابل درک است که طراحی دفتر به معنای چیزی بیش از رنگ و چنت میز است. طراحی دفتر می تواند کارهای شگفت انگیز در بهره وری برای کل تیم شما انجام دهد، و ما مبلمان اداری بینو Byano برای کمک به خرید انواع مبلمان اداری می توانیم این کار را برای کسب و کار شما انجام دهیم.

یک روند که امروزه در بسیاری از مکان های کاری محبوب است، محدود کردن سیم ها و امتداد داده شده بر روی زمین و روی میز است که شکل ظاهری فضای اداری را زشت جلوه می دهد. بیایید به سه حوزه نگاه کنیم که در آن شما می توانید با استفاده از مبلمان اداری هوشمند مقدار سیم ها از نظر و دید کاهش داد.

اتاق کنفرانس

اتاق کنفرانس اغلب در جایی است که شما سعی می کنید مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهید و یا جلسات مهمی را مهیا کنید و شما می خواهید که هر دو بدون هیچ مشکلی به بهترین نحوه انجام شوند. برای انجام این کار، میز کنفرانس قدیمی خود را برای خرید یک میز کنفرانس جدید با سیم کشی “نامرئی”، پورت های USB و رسانه های قدرت (تبلت و صفحه نمایش) در نظر بگیرید.

شما همچنین می توانید سیستم های Wi-Fi را در نظر بگیرید. این بدان معنی است که تیم شما و همه مشتریان دیگر با سیم های آزار دهنده دست و پنچه نرم نمی کنند.

پذیرش و سالن استراحت

یکی دیگر از مسائل مربوط به ترافیک بالا، مکان های پذیرش و سالن ها، مناطقی است که اولویت شما باید هر گونه مسئولیت یا خطر ارائه شده توسط سیم یا کابل را از بین ببرد. ، بلندگوهای بی سیم و لامپ ها و راه حل هایی به مانند: پورت های USB و ایستگاه های شارژ موبایل را در نظر بگیرید. شما می خواهید افرادی که فقط به کسب و کار شما وارد شده اند برای دیدن یک منطقه مدرن بدون هیچ مزاحمتی را فراهم می کنند.

شرکت ها

با قابلیت های تکنولوژی های جدید و و ذخیره سازی، تقریبا به طور کامل خود را از سیم های مزاحم بر روی میز خود رها می کنید. راه حل های روشنایی، چاپگرها، خطوط تلفن، کامپیوترها و غیره … کلی خطوط سیم را ایجاد می کنند که همه آن ها نیاز به مدیریت برای پنهان سازی دارند.

امیدواریم مقاله کاهش کابل ها در فضای اداری مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط فروش مبلمان اداری با کارشناسان ما در مبلمان بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

 

راه های ارتباطی

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو