نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ برای خانه

رنگ کردن خانه (یا فقط یک اتاق) می تواند تفاوت زیادی برای سبک خانه شما ایجاد کند. این شگفت انگیز است که چگونه یک نوع رنگ جدید می تواند یک اتاق را از حالت کهنه به جدید تبدیل کند. این که آیا شما خودتان آن را انجام می دهید و یا به یک پیمانکار پرداخت می کنید، این یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه های ایجاد جذابیت در خانه است.

در حالی که ما عاشق انتخاب رنگ های متنوع هستیم، در طول سال ها آموخته ایم که این موضوع برای بسیاری از صاحبان خانه چالشی است مهم، بنابراین فکر کردیم چند نکته را در اینجا در ایت مورد بیان کنیم.

البته، این بستگی دارد که آیا شما قصد فروش خانه خود را دارید یا اینکه قصد دارید در آن برای مدت کوتاهی زندگی کنید. اگر به زودی قصد فروش دارید، واقعا می خواهید رنگ های روشن و خنثی داشته باشید، پس همین کار را بکنید.

به نظر می رسد رنگ های پرطرفدار برای فروش خانه نیز محبوب ترین سایه های رنگی برای صاحبان جدید خانه هستند. اگر قصد دارید برای مدتی در خانه خود زندگی کنید، می توانید از هر کدام از رنگ های مورد علاقه خود استفاده کنید. در حال حاضر، خاکستری محبوب ترین تن رنگ از آنجا که آنها رنگی خنک و خنثی هستند، می توانند بسیار مناسب باشند.

اگر به رنگ اتاق خود نگاه می کنید، ممکن است بخواهید از یک سایه آبی استفاده کنید. به نظر می رسد که رنگ آبی منجر به خواب شب بهتر می شود. چه کسی این را می داند؟

حتما بخوانید: طراحی دکوراسیون خانه و نکاتی درباره آن

ترجیح شخصی من یک رنگ مرکزی در مناطق اصلی زندگی است و گاهی اوقات اگر یک دیوار خوب برای یک رنگ خاص وجود داشته باشد (یا یک راهرو در اتاق ناهارخوری / اتاق نشیمن) می توانید یک رنگ تند تر به مانند قهره ای یا بنفش را اضافه کنید. من رنگ های خنثی مانند خاکستری را برای این مناطق ترجیح می دهم. برای اتاق خواب ها، من فکر می کنم اغلب بهتر است رنگ دیگری را معرفی کنیم … ایده آل یک رنگ آرامش بخش به مانند آبی است. اگر کودک دارید و رنگ خود را برای اتاق خواب می خواهید، ما فکر می کنم این رنگ کاملا خوب است.

امیدواریم مقاله نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ برای خانه مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط طراحی دکوراسیون منزل با کارشناسان ما در مبلمان اداری بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی ما

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو