میز و صندلی ارگونومیک بهره وری را بالا می برد؟

کار روزمره می تواند عوارض زیادی بر روی ستون فقرات، فشرده سازی دیسک ها و کاهش گردش خون ایجاد کند. به همین ترتیب، ساعت ها حرکت تکراری با یک ماوس و صفحه کلید سنتی می تواند منجر به وضعیت دردناک شود. با مبلمان اداری ارگونومیک می توانید یک فضای کاری ایجاد کنید که یک محیط پایدار برای پشت، گردن، شانه ها و مچ دست شما ایجاد کند. بهبود موقعیت از طریق صندلی ها و میزهای ارگونومیک می توان میزان بهره وری و میزان راحتی را افزایش دهد.
ایستگاه های کاری قابل تنظیم در ارتفاع می توانند یک راه حل انعطاف پذیر باشند. اکثر آنها در ارتفاع مشخص قابل تنظیم می باشند و برای حرکت و تنوع بیشتر در گردش کار به شما کمک می کنند. گردش خون افزایش یافته و تنش پشت و کمر کاهش می یابد، اما برخی مطالعات نشان می دهد که با توجه به تغییر جای شما از نشستن به ایستادن، تمرکز شما حتی افزایش می یابد! این حتی می تواند به اتاق کنفرانس منتقل شود، جایی که جلسات مباحثه کوتاه، با حمایت از میزهای ارگونومیک به بهره وری بیشتر نایل می شود. براساس یک مطالعه از دانشگاه میسوری، گفتگوهای ایستاده همچنین می توانند تاثیر مثبتی بر روی ارتباطات افراد داشته باشند، زیرا آنها عمدتا هدفمندتر از گفت وگوهای استاندارد و نشسته هستند.
نشستن: ناسالمترین چیزهایی که می توانید انجام دهید” این مطلبی است که در مجله معروف Men’s Journal magazine منتظر شده بود. در میان جوانب منفی نشستن زیاد، همچنین نشستن زیاد جریان خون کمتری ایجاد می کند و منجر به جمع شدن گلبول های قرمز در پاها می شود. تا ۲۰٪ کاهش کلسترول “خوب”؛ خطر ابتلا به بیماری قلبی تا دو و نیم برابر بیشتر است؛ افزایش التهاب مزمن؛ و دو برابر شدن خطر ابتلا به دیابت! یکی از یافته های شگفت انگیز این است که این نه تنها باعث عدم تمرکز می شود، بلکه آسیب به سایر اندام ها می رساند، از جمله آسیب به کلیه. از این رو اغلب شعار “نشستن نوعی سیگار کشیدن است” ( بعنی برای بدن مضر است). ” همچنین ما ۱۰ ساعت در روز می نشینیم، و این تنها” یکی از دلایلی است که چرا بسیاری از مردم ناامید نمی توانند تغییرات بزرگی در سلامت خود ایجاد کنند. “بعضی چیزهایی که باید در تعادل کار / زندگی در نظر بگیرند، توجه بیشتر به سلامت است.
علاوه بر افزایش اضافه شده در گردش خون، ایستادن نیز نشان داده است که بهبود روانی را افزایش می دهد، زیرا تمرکز و تعامل شما را افزایش می دهد. با داشتن بهره وری، خستگی دیرهنگام در بدن فرد ایجاد می شود، چون تنفس بهبود می یابد، کمر درد کمتر می شود، چون وضعیت بهبود می یابد و حس اعتماد به نفس بیشتری در کار شما ایجاد می شود.
صندلی ها ارگونومیک هم باید به تناسب دارای تنظیمات ارتفاع، دسته ها، شیب و راحتی در هنگام نشستن باشند. آن ها می توانند دارای قابلیت مش دار باشند که باعث ایجاد تنفس و عبور هوا در پشتی صندلی برای عدم عرق کردن شود.

امیدواریم مقاله میز و صندلی ارگونومیک بهره وری را بالا می برد؟ مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط فروش مبلمان اداری با کارشناسان ما در مبلمان بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو