میزهای L شکل

میزهای L شکل یک انتخاب محبوب برای هر دو فضای تجاری و خانگی هستند. آنها بهترین استفاده همه جانبه از فضا برای یک نفر هستند. یک میز L شکل می تواند نه تنها فضای کاری زیادی برای گسترش کار شما فراهم کند، بلکه می تواند فضای کارآمد را در یک اتاق کوچک گسترش دهد. این پیکربندی ایده آل برای یک همه فضاها است و به شما اجازه می دهد کامپیوتر خود را از یک طرف تنظیم کنید در حالی که کارهای دیگری را برای گسترش پروژه ها در طرف دیگر انجام دهید. این ایده ای عالی برای انجام کارهای همه جانبه است.

میز L شکل قابلیتی را ایجاد می کند در قسمتی از آن می توان کار اضافه یا یک جلسه دو نفره فراهم می کند. این میز های اداری در دفاتر کوچک به خوبی کار می کنند که در آن فضا بسیار مهم است. مطالعات نشان می دهد که ۷۰ درصد جلسات در محل های اداری برگزار می شود. میزهای L-shaped اجازه می دهد تا کارکنان در یک فضای میتینگ قرار گیرند. در ضمن، برخی از میزهای L-Shaped دارای یک P-TOP (انتهای میز گرد است) به انتهای میز می باشند که بیشتر شبیه به یک میز با سطح بیشتر برای همکاری است. صندلی های جانبی برای بازدیدکنندگان و یا کابینت های ذخیره سازی زیر سطحی اغلب به میز اضافه می شوند. آنها می توانند پیکربندی شوند بنابراین سطح اضافی یا به سمت راست یا چپ میز قرار می گیرد.

میزهای L-Shaped در گوشه ای از یک دفتر یا مرکز یک اتاق عالی هستند. آن ها فضای زیادی برای انجام کارهای متفاوت را ایجاد می کنند و میزهایی به شدت اجرایی و کاربردی هستند.

امیدواریم مقاله میزهای L شکل مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط فروش و لیست قیمت مبلمان اداری با کارشناسان ما در مبلمان اداری بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی ما

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو