مبلمان فضای سبز و نکاتی در خرید آن

فضاهای بیرونی و محوطه های سبز، مخصوصا زمانی که هوا گرم تر می شود. اول از همه، آنها به فضای کلی شما اضافه می شوند، و در مرحله دوم، آنها ماهیت آرامش، سرگرمی و لذت بیشتر را دارند. خرید مبلمان فضای سبز شامل مراحل بسیار مشابه خرید مبلمان داخلی است، اما برخی از ملاحظات اضافی نیز وجود دارد.

  • آب و هوا را در نظر بگیرید

آیا آب و هوای شما گرم و خشک است یا در نزدیکی ساحل زندگی می کنید؟ آیا باران زیاد است؟ همه این ها سوالات مهمی هستند که قبل از انتخاب مبلمان در فضای باز باید پاسخ دهید.

به همین دلیل است شرایط گرم و خشک می تواند باعث شکسته شدن چوب شود. بادهای قوی می توانند مبلمان آلومینیومی را به هوا ببرند. برای هوای بارانی باید چوب یا فلز مناسب را برای مبلمان خریداری کنید تا در برابر معرض آن دچار خرابی نشود. همچنین نوع پارچه مبلمان نیز بسیار مهم است.

  • فضای خود را اندازه گیری کنید

در نظر بگیرید که چقدر فضا دارید و چطور با مبلمان شکل خواهد گرفت. آیا یک بالکن بلند و باریک یا یک عرشه گسترده و وسیع است؟ برای تعیین اندازه مبلمان فضای باز خود از منطقه و شکل بالکن، پاسیو یا حیاط خود استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که فضای کافی در اطراف مبلمان خود داشته باشید تا رفت و آمد راحت باشد. همان اصول برای جریان ترافیکی را که در داخل خانه استفاده می کنید، اعمال کنید.

برای یک فضای کوچک، یک میز نواری ممکن است بهتر از یک مجموعه ناهار خوری معمولی کار کند، چرا که میزهای نواری باریکتر هستند و مدفوع اتاق کمتری نسبت به صندلی ها می گیرد. شما همچنین می توانید به صندلی های کافه ای نگاه کنید، زیرا آنها مشخصات کوچکتری دارند.

حتما بخوانید: درباره دکوراسیون فضای سبز

  • تعیین محل مبلمان شما کجاست؟

آیا فضای باز شما در معرض چه عناصری قرار گرفته است؟ آیا مبلمان خود را بر روی زمین نرم و چمن یا روی سطح سختی مانند عرشه چوبی قرار  خواهید داد؟ این به شما کمک می کند که موادی را انتخاب کنید که برای محیط اطراف شما مناسب است.

چوب های نرم مانند کاج را روی سطح چمنی و در یک منطقه در معرض آن قرار ندهید. رطوبت از زمین می تواند چوب را بپوساند. رطوبت همچنین می تواند باعث خوردگی فلزات شود. اگر بیش از حد نور آفتاب دارید، چترهایی را برای ایجاد سایه در نظر بگیرید.

  • ایجاد راحتی سیار مهم است

یکی از ماهیت های اصلی فضای باز ایجاد راحتی و استراحت است. افراد به دلیل ایجاد استارحت و آرامش وارد فضای باز می شوند تا لحظاتی لذت بخش را تجربه کنند.

امیدواریم مقاله مبلمان فضای سبز و نکاتی در خرید آن مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط فروش و لیست قیمت مبلمان اداری با کارشناسان ما در مبلمان اداری بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی ما

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو