قیمت صندلی اداری و نکاتی درباره خرید آن

قیمت صندلی اداری یکی از عوامل مهم در خرید این مبلمان مهم برای فضای اداری است. آنچه که مقدار قیمت صندلی اداری را تعیین می کند، به طور یقین کیفیت ساخت و طراحی منحصر به فرد آن خواهد بود. اما در این بین ممکن است نکات مهم دیگری که به ظاهر بی اهمیت بیایند، در خرید صندلی نقش اساسی بازی کنند، این نکات می تواند موراد زیر باشد.

ارگونومی

ارگونومی در اکثر تصمیمات خرید صندلی اداری نقش مهمی ایفا می کند. مطالعات نشان می دهد که با توجه به اینکه چگونه صندلی متناسب با بدن می تواند راه طولانی برای کاهش آسیب های تکراری در کار باشد، حتی تعداد کارکنان بیمار برای درد سر، شانه، کمر و بازو، به شدت کاهش می یابند. ساده ترین راه برای آغاز جستجوی شما این است که به دنبال صندلی است به راحتی قابل تنظیم است، به ویژه از نظر ارتفاع (محدوده حداقل ۱۶ اینچ توصیه می شود) و شیب صندلی (محدوده حداقل ۵ درجه به جلو و عقب یک نقطه شروع خوب) می تواند باشد. در حالی که کاربر در آن نشسته است، صندلی را به آسانی می تواند تنظیم کند، در نظر بگیرید که آیا عمق صندلی (اندازه گیری از پشت به جلو) می تواند تنظیم شود. صندلی پشتی را که به سمت جلو و عقب حرکت می کند، در نظر بگیرید، اما درک کنید که چگونه این کار با ویژگی های دیگر صندلی در ارتباط است. همچنین تنظیمات دسته ها را نیز مورد نظر قرار دهید.

دوام

صندلی های اداری باید سرمایه گذاری قابل توجهی داشته باشند. اگر شما یک دفتر می خواهید، حتما دوام صندلی را در نظر بگیرید. صندلی ها کاربردهای روزانه دارند و اگر شما عاقلانه آن را انتخاب نکنید، ممکن است صندلی هایی را بخرید که به زودی دچار خرابی شوند. یک راه برای برآورد اینکه صندلی دوام خواهد داشت این است که بدانید که آیا آن ها مطابق با استانداردهای ANSI / BFIMA هستند یا خیر. این استانداردها مربوط به دوام، استحکام و ثبات در این زمینه هستند: پایه صندلی، دسته ها، پشتی صندلی، شیب، چرخ ها، حلقه پا، سیستم چرخشی که تاثیر بر دوام صندلی دارند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید صندلی اداری

هویت کسب و کار

تصویر امروز شرکت بیش از نشانه ها و لوگو حفظ می شود. شخصیت کاری شما نقش مهمی در درک فرهنگ دفتر و نام تجاری شما ایفا می کند. صندلی های اداری می توانند در مورد کسب و کار شما بسیار مهم باشند. به عنوان مثال، صندلی هایی با طراحی مدرن، به مشتریان (و کارکنان) می گویند که شما یک برند نوین، پیشرفته و لوکس هستید. بیشتر صندلی های اداری سنتی می توانند در مورد ماهیت پایدار، معتبر و کلاسیک کسب و کار خود صحبت کنند. چرم تمایل به انتقال سبک های شرکت های تجاری، اتاق پذیرایی را در خود دارد. صندلی های مش و یا آلومینیومی مدرن، تازه و معاصر هستند. تمام قطعات باید در کنار خطوط طراحی دفتر و ایستگاه های کاری مربوطه قرار داشته باشند.

امیدواریم مقاله قیمت صندلی اداری و نکاتی درباره خرید آن مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط فروش و لیست قیمت مبلمان اداری با کارشناسان محرب ما در بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو