طراحی دکوراسیون داخلی خانه و نکاتی درباره آن

قطعات معنی دار را انتخاب کنید

هنگامی که جیسون و جیلی ویلیامز یک شرکت را برای طراحی دکوراسیون خانه خود استخدام کردند، به وضوح اظهار داشتند که موضوع “ناقص” است.

آنها قصد خرید چیز را برای ساده کردن خانه نداشتند؛ آنها می خواستند در طول زمان قطعاتی به دست آورند که در کنار هم معنی داشته باشند، شیوه زندگی آنها را تکمیل کرده و شخصیت های آنها را منعکس کند.

در حالی که موضوع “ضعیف” بود، براق و مدرن بودن انتخاب طراحی آنها نبود. در عوض، سبک های مبلمان را با سنتی، روستایی با رنگ آمیزی های مختلف ترکیب کردند.

نکته: هر قطعه در کنار قطعات دیگر معنا درا می شود، سعی کنید قطعات معنادار را انتخاب کنید تا هارمونی فضا حفظ شود.

لایه های رنگ و بافت

طراحی آشپزخانه آبی و سفید از انفجاری از انرژی در فضا. همچنین کابینت های شیشه ای ویترینی از سفال های رنگارنگ را نمایان می کند.

چوب بامبو میز آشپزخانه در کنار صندلی چوبی آن می تواند هارمونی بالایی در رنگ و بافت ایجاد کند.

حتما بخوانید: دکوراسیون خانگی کلید ایجاد فضای آرامش‏‌بخش و زیبا در خانه

طراحی برای گرد آوری

اتاق های خانه مکانی برای گرد آوری آرامش و گرما و ایجاد ارتباط بین اعضای خانواده است.

شاید مهمترین نکته برای چنین اتاق فعالی این است که چگونه جریان فضا را در حالی که مناطق جداگانه آن را مشخص می کنید، حفظ کنید. رنگ، محل قرار دادن مبلمان و فرش های منطقه می تواند به این هدف کمک کنند.

در خانه برای نشیمن باید یک منطقه U شکل برای نشستن و مکالمه ایجاد شود. محصولات دکوری که از سفرهای خانوادگی خریداری شده می تواند منعکباعث تقویت گرمای این منظقه می شود.

از آیتم های عملی به عنوان تاکید استفاده کنید

برای اکثر مردم، آشپزخانه محفلی است که در آن خانواده و دوستان در آن می چرخند (گشت می زنند و چیزی میل می کنند). این امر منطقی است که دکور نشان دهنده سلیقه و علایق ساکنان آن است.

تاکیدهای تزئینی  هر آشپزخانه یک لمس شخصی می دهد. این شامل قطعات عملی مانند: فرش و مبلمان، گلدان های تزئینی، کانتینر ها و کتابخانه های آشپزی است.

در اینجا، آیتم های رنگارنگ و اغلب مورد استفاده برای یک صفحه نمایش بصری در بالای یک کابینت عتیقه بندی می شوند.

امیدواریم مقاله طراحی دکوراسیون داخلی خانه و نکاتی درباره آن مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط طراحی دکوراسیون منزل با کارشناسان ما در مبلمان اداری بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی ما

  

 

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو