طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار

اگر شما مانند بسیاری افراد وقت زیادی را در دفتر خود صرف می کنید. پس چرا آن را به یک مکان شاد تبدلی نکنیم که در آن احساس خوشحالی و سازنده ای وجود دارد؟

هنگامی که برای طراحی دکوراسیون اداری یا محیط های کاری دفتر می آیییم، می خواهید فضایی ایده آل، عملی و زیبا داشته باشید. شما می توانید ملزومات را که هر دفتر نیاز دارد و آنها را به سبک خود با برخی از لوازم تقسیم کنید. یک فضا حرفه ای ایجاد کنید، هیچ کس دوست ندارد در یک اتاق خسته کننده کار کند.

همچنین می خواهید یک فضای فوق العاده کارآمد داشته باشید، تا به شما اجازه دهد که استعداد و بهره وری خود را به حداکثر برسانید. در اینجا پنج چیز است که برای دکوراسیون اداری عالی لازم است:

یک میز بزرگ

شما ممکن است میز خود را قطعه تزئینی در نظر بگیرید، اما این واقعا می تواند زیبایی و عملکرد فضای شما را افزایش دهد. فضای خود را ارزیابی کنید با چه تعداد اتاق باید کار کنید؟ نگاه و احساس شما با فضا چگونه است؟ چه موع ماده ساختی مناسب است؟ فلز، شیشه، چوب؟

آیا شما عاشق یک میز قرمز یا چیزی کمی زرق و برق دار هستید؟ یا سبک مدرن را می پسندید؟. اطمینان حاصل کنید که صندلی واقعا راحت به همراه با میز خود داشته باشید. شما می خواهید در مورد نه تنها سبک بلکه به ارگونومی نیز فکر کنید. میز و صندلی را انتخاب کنید که پشت و گردن شما را حفظ (پشتیبانی) کند در حالی که مانیتور شما را در فاصله ای مناسب در برابر چشم هایتان قرار دارد.

ذخیره سازی

چه کسی می گوید ذخیره سازی باید خسته کننده باشد؟ سیستم های ذخیره سازی یک راه عالی برای پر کردن دفتر خود با رنگ و سبک است. سبد ها و جعبه ها یک گزینه آسان است که به شما اجازه می دهد تا کاغذ و سایر نیازهای ضروری را در داخل آن ها قرار دهید.

واحدهای قفسه بندی که سبد خانه ها را تمیز می کنند و چیزهای خود را در دسترس آسان نگه می دارند. کابینت های فایلینگ ارزش سرمایه گذاری دارند، شما می توانید در داخل آن ها مهمترین اسناد خود را قرار دهید. آن ها می توانند نماینده یک نگاه جدید باشند.

حتما بخوانید: نکاتی در طراحی دکوراسیون اداری

نورپردازی

نورپردازی مناسب در دفتر شما بسیار ضروری است، نه تنها برای ایجاد یک نگاه جدید، بلکه برای محافظت از چشمان شما در هنگام کار. اگر نور زیادی وجود نداشته باشد، چراغ ها می توانند نور را به هر گوشه های تاریک برسانند.

منابع نور خود را مشاهده کنید و مبلمان اداری خود را بر طبق آن ها ترتیب دهید تا بتوانید بهترین استفاده از روشنایی که در دسترس دارید را استفاده کنید.

تابلوهای اعلانات

تابلوهای اعلانات یک راه فوق العاده برای درج نقل قول های مورد علاقه، تصاویر و طراحی های الهام بخش ما هستند. شما به راحتی می توانید عناصر را با توجه به پروژه هایی که در حال حاضر در حال کار بر روی آنها هستید را بر روی این تابلوها بنویسید.

شما حتی می توانید تابلوهای خود را به صورت فصل به روز کنید. چندین تخته را در نظر بگیرید. یکی برای انگیزه شخصی و یکی برای همکاری با اعضای دیگر در دفتر. تابلوهای اعلانات یک راه سرگرم کننده برای اعضای دفتر برای برقراری ارتباط و الهام بخشیدن به یکدیگر است.

گیاهان و گل ها

گیاهان ممکن است جزء موارد ضروری به حساب نیایند، اما آنها می توانند در خلق و خوی شما در طول روز کاری و کیفیت هوا در دفتر تاثیرگذار باشند. فقط نگاه کردن به رنگ سبز می تواند به شما کمک کند احساس آرامش داشته باشید.

اگر گیاهانتان را در جایگاه مناسب قرار دهید، آنها آب بسیار کمتری برای تمیز کردن دارند. انواع مختلفی از گیاهان وجود دارد که می توانید آنها را انتخاب کنید، بنابراین مطمئن شوید که آنهایی را انتخاب کنید که سبک دفتر شما با این عنصر تزئینی مطابقت داشته باشد.

حتما بخوانید: انتخاب دکوراسیون اداری مناسب

به طور کلی طراحی دکوراسیون اداری درمورد ساختن افراد خوشحال است، یا به لحاظ کارکردی، زیبایی شناختی یا احساسی”. حتی بهتر است اگر بتوانید تمام این ۳ مورد را متعادل کرد.

امیدواریم مقاله طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط فروش مبلمان اداری با کارشناسان ما در مبلمان بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی ما

  

 

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو