طراحی داخلی دفتر اداری

طراحی داخلی دفتر اداری یک مورد بسیار حساس و مهم است، زیرا به طور مستقیم بر پیشرفت شرکت نقشی بنیادی دارد. از بهره وری کارکنان گرفته تا افزایش عملکرد فضا، طراحی داخلی مناسب در راستای اهداف والای کسب و کار و رابطه انسان و محیط کاری خود قرار دارد. به موجب این، ما نکاتی را درباره طراحی دکوراسیون داخلی یک فضای اداری بیان می کنیم.

به انعطاف پذیری فکر کنید

اول از همه، در مورد انعطاف پذیری فکر کنید. فکر کنید که یک فضای دارای چندین عملکرد است. در مورد تغییر فکر کنید، که بسیار سریع در یک سازمان کوچک اتفاق می افتد. فضا با پارتیشن اداری به انعطاف پذیری بیشتر کمک می کند، واقعا مهم است که اطمینان حاصل کنید که پنل های جداکننده تا چه میزان تاثیر شگفت ایجاد می کنند. مبلمان اداری چند منظور و مدرن به مانند: میزهای ایستاده در بهبود سلامت و بهره وری کارکنان به عنوان مدل جدیدی از مبلمان ادرای، می تواند گزینه ای بسیار کارآمد از میزهای اداری باشد. همچنین بسیاری از صاحبان کسب و کارها فضاهای چندگانه را برای شروع کار ایجاد می کنند که در آن می توانند اتاق های جلسه (کنفرانس)، فضای پذیرش، امکانات مشترک (وجود فضای استراحت) و غیره …. فشار مضاعف را از شما می گیرد.

بوی قهوه

فضای اجتماعی بیشتر، فضای رسمی کمتر، مردم واقعا فضای همکاری مشترک را دوست دارند. گرمایش و سرمایش؛ ۹۰٪ از کارکنان گفتند راحتی و کار مشترک کلید اصلی موفقیت آن ها بوده است. کیفیت مبلمان می تواند فضایی راحت و انعطاف پذیر ایجاد کند. همچنین ایجاد جلسات غیر رسمی  و دوستانه بر انگیزه کارکنان می افزاید، و به طور مداوم، کیفیت قهوه خوب بر سر زندگی آن ها. واقعا! بهتر است قهوه سازان حرفه ای را برای شرکت خود استخدام کنید.

اجازه دهید نور وارد شود

“کیفیت نور واقعا مهم است و نور روز (نور طبیعی) برای همه یک اولویت است. مردم وقتی که در نور روز کار می کنند کارآمدتر و خوشحالتر هستند، آنها خلاقانه تر فکر می کنند. اگر شما یک کسب و کار خلاق هستید، فضایی بسته (نور مصنوعی) می تواند کم تاثیر تر باشد. مردم هزینه زیادی روی سقف های فانتزی خود صرف می کنند اما در حال حاضر هیچ سقف وجود ندارد و سطوح در معرض دید ممکن است چشمگیر باشد. همه انواع محصولات شگفت انگیز معلق وجود دارد. گیاهان نیز بسیار مهم هستند – مطالعات نشان می دهد که اگر گیاهان در فضا وجود داشته باشند، مردم کارآمدتر هستند.

پرداخت عاقلانه

برای اتمام پوشش دیوار، مبلمان و غیره، هزینه های خود را به صورت عاقلانه انتخاب و پرداخت کنید. شما می توانید در پایان کارهایی که هزینه کم دارند سرمایه گذاری کنید. برای پوشش کف، هزینه های تعمیر و نگهداری را در نظر بگیرید. رنگ دیوارها را طوری انتخاب کنید (نوع رنگ بسته به نوع کار در آن فضا) که مجبور به تغییر هر ساله آن نباشد. استفاده از پارتیشن اداری و برداشتن دیواری های فضا، به افزایش نور و کاهش هزینه های برق صرف جویی می کند. بیرون رفتن و تهیه مبلمان مناسب، وقت گیر است، اما از این مورد ناراحت نشوید، زیرا پیدا کردن مبلمان ادرای با قیمت مناسب می تواند سرمایه گذاری بلند مدت باشد. دفتر شما نشان می دهد که چه چیزی می تواند برای شما مناسب باشد.

امیدواریم مقاله طراحی داخلی فضای اداری مورد توجه شما قرار گرفته باشد. جهت طراحی فضای اداری خود با ما از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی ما

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو