راهنمای خرید پارتیشن، دیوارهای جداکننده و کابین های اداری

تبدیل یک فضای باز بزرگ به یک دفتر که موجب افزایش بهره وری شود، گامی مهم در پیشبرد اهداف شرکت است. چگونه می دانید چند کابین می تواند در فضا مناسب باشد؟ آیا کابینت ها چیزی است که واقعا می خواهید یا باید از پارتیشن های اداری استفاده کنید؟ برای تمام نیازهای طراحی فضای کاری شما، شرکت بینو Bayno  سرویس های برنامه ریزی طراحی فضا را ارائه می دهد تا به شما در تعیین نوع سیستم پانل و دیوارهای جداکننده کمک کند. برای شروع، انواع مختلف پانل ها و جدا کنند های فضایی را معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.

کابین ها

کابین ها مجموعه ای از پانل ها پیکربندی شده برای ایجاد ایستگاه های کاری مجزا و هم شکل ساخته شده اند. با توجه به طراحی مدولار اکثر سیستم های پنلی، معمولا کابین ها می توانند به اندازه کوچک یا بزرگ ساخته شوند، به طوری که آنها برای استفاده یک نفر طراحی شده اند و تمرکز بالا بدون حواس پرتی از فواید آنهاست. در کابین ها می توان کلیه لوازم مورد نیاز را قرار داد.

سیستم های پنلی

راهنمای خرید پارتیشن، دیوارهای جداکننده و کابین های اداری

سیستم های پنلی قطعاتی هستند که کابین را تشکیل می دهند. سیستم های پانل موجود در مجموعه ای متنوع از اندازه ها و مواد طراحی شده اند که برای همه دفاتر با طیف گسترده ای از نیازها طراحی شده اند. قبل از خرید، حتما اندازه فضای مورد نظر خود را تعیین کنید، تعداد کارکنانی که نیاز دارید، سبک یا رنگ مورد نظرتان و محدودیت های بودجه خود را بررسی کنید.

پارتیشن های اداری

پارتیشن های اداری پنل های جداگانه ای هستند که به عنوان یک مانع بصری یا مانع صوتی یا نور (پارتیشن اداری نور را بین فضاها انتقال می دهد) بین ایستگاه های کاری، فضاهای جلسه و اتاق عمل می کنند. پارتیشن ها شیشع ای به دلیل زیبایی و انتقال نور و ایجاد فضای تعاملی بالا از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. گزینه های دیگر مانند: پارتیشن های چوبی ام دی اف نیز می توان سبکی زیبا  و گرم را در فضا ایجاد کنند. نوع دیگر پارتیشن ها به نام آکاردئونی یا متحرک هستند که  قابلیت حرکت و جمع شدن را دارند.

میز کار گروهی

سیستم میز کار گروهی یک ایستگاه کاری مفهومی باز است که اغلب توسط دو یا چند کارمند به اشتراک گذاشته می شود. سیستم های شبیه سازی ممکن است با تقسیم میز های کوچک مجهز شده باشند که به طور خاص برای انجام فعالیتی در نظر گرفته می شوند، اما اکثر آنها دارای مشخصات کمتری هستند و فضای کار کلی کمتر را نسبت به کابین ها فراهم می کند، اما نسبت به کابین ها فضای تعاملی بالایی دارند.

میز تیمی ردیفی

همانند میز کار گروهی، میز تیمی ردیفی نیز ایستگاه های مفهومی باز را ایجاد می کند که در آن چندین کارمند در یک ساختار مشابه در یک ردیفی کنار هم می نشینند تا بتوانند همکاری خوبی در یک محیط تیمی ایجاد کنند. میز تیمی ممکن است شامل یک پنل تقسیم کننده در بین ایستگاه های کاری برای ارائه مقدار کمی از حریم خصوصی باشند.

مرکز تماس Call Center

سرویس میزبانی تماس تلفنی شباهت زیادی به میز تیمی ردیفی دارد که شامل بسیاری از ایستگاه های کاری به یک فضای کوچک می شود، اما در سطح حریم خصوصی متفاوت تری. در حالی که میز کار گروهی از حریم خصوصی کمتری برخوردار است، میز مرکز تماس ماهیتی برای ایجاد تمرکز بالا دارد، معمولا در یک خط مستقیم واقع شده است و دارای پنل های جداکننده هستند تا کارکنان بتوانند آرامش خود را در هنگام صحبت با مشتریان بر روی تلفن برقرار کنند.

آیا نیازمند کمک به پیدا کردن پارتیشن مناسب، کابین یا انوع میزهای جداکننده هستید؟

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از لیست قیمت انواع سیستم های جداکننده با کارشناسان ما در مبلمان بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرماییید

راه های ارتباطی ما

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو