راهنمای خرید میز کنفرانس

فضای خود را بشناسید

اولین چیزی که باید در هنگام انتخاب میز کنفرانس مناسب برای کسب و کارتان مورد توجه قرار گیرد، دانستن این است که چقدر میز شما فضا را اشغال می کند. در حالی که ممکن است یک میز کنفرانس بزرگ به اندازه کافی برای تعداد زیادی از افراد احتیاج داشته باشید، مهم است که فضای کافی در اتاق را برای صندلی نگه دارید تا بتوانید به راحتی از روی میز کنار بیایید و اجازه دهید مردم در اطراف حرکت کنند. به یاد داشته باشید، اتاق کنفرانس نیاز به مبلمان دیگر بیشتر از میز و صندلی های کنفرانس دارد، شما می توانید فضای خود را با کتابخانه، کابینت ها و قفسه های ذخیره سازی طراحی کنید

میزهای کنفرانس

همانطور که به دنبال خرید مبلمان اداری هستید، انتخاب یک میز کنفرانس جدید می تواند یک کار هیجان انگیز باشد. هنگام خرید برای میز کنفرانس جدید چه فاکتورهایی باید در نظر داشته باشید؟ این راهنمای خرید برخی از نگرانی های کلیدی را پوشش می دهد و امیدوارم که میز کنفرانس مناسب را خریداری کنید.

تطبیق دادن

اگر در اتاق کنفرانس از مبلمان دیگر استفاده می کنید، اهمیت داشتن میز کنفرانس مناسب را در ذهن داشته باشید. برای بسیاری از کسب و کارها، تصویری که طراحی می کنند بسیار مهم است و یک اتاق کنفرانسی که مطابق با نوع کسب و کار باشد حرف نخست را می زند. اگر مبلمانی برای این فضا ندارید، توجه داشته باشید و مطمئن شوید که می توانید در گام اول یک میز کنفرانس مناسب برای اتاق خود خریداری کنید.

چند نفر؟

همانطور که در بالا ذکر شد، شما ممکن است یک میز بزرگ کنفرانس توانید در اتاق خود داشته باشید، ​​در نظر بگیرید که چگونه بسیاری از مردم به طور کلی در جلسات خود حضور دارند. در حالی که یک میز کنفرانس برای نشستن بیست نفر ممکن است بزرگ باشد، اگر به طور معمول جلسات شما بین چهار یا پنج نفر بیشتر برگذار نمی شود، بهتر در خرید خود تجدید نظر کنید.

تناسب را ذهن خود نگه دارید

یکی از اشتباهات رایج مردم هنگام انتخاب یک میز کنفرانس، انتخاب صندلی نامناسب نسبت به میز است. سعی کنید برای جلوگیری از جابجایی میز کنفرانس، صندلی انتخاب کنید که جای برای رفت و آمد بین افراد وجود داشته باشد، یا صندلی هایی که بیش از حد کوچک یا کوتاه هستند، باعث می شود افراد خیلی بلند قامت احساس راحتی نداشته باشند.

چه شکلی بهترین است؟

میزهای کنفرانس در انواع  و شکل های مختلف وجود دارند و شما می توانید بر حسب نیاز و اهداف کسب و کارتان هر یک از آن ها را خریداری کنید، این شکل ها واقعا می توانند روی اتاق کنفرانس شما تأثیر بگذارند. به عنوان مثال، یک میز گرد همکاری را تشویق می کند. از سوی دیگر، یک میز مستطیلی می تواند یک نفر را در سر گروه قرار دهد و یک سلسله مراتب را در اتاق کنفرانس ایجاد کند. میزهای کنفرانس قایقی شکل، گزینه دیگری است که در حال محبوب شدن هستند و اجازه می دهد تا ترکیبی از موقعیت سلسله مراتبی و همکاری را ایجاد کنند.

امیدواریم مقاله راهنمای خرید میز کنفرانس مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از لیست قیمت انواع میزهای اداری با کارشناسان ما در مبلمان بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی ما

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو