تنظیم صندلی اداری

در صورتی که از تمام عملکردها و تنظیمات روی صندلی اداری خود اطمینان ندارید، مراحلی ساده از ۵ مرحله در مورد چگونگی تنظیم آن با توجه به نیازهای شما وجود دارد.

مرحله ۱ – ارتفاع صندلی را تنظیم کنید

با بلند کردن صندلی به ارتفاع مورد نیاز شروع کنید و سپس به آرامی آن را پایین بیاورید تا پای شما کاملا بر روی کف قرار گیرد و پاهای شما کمی به جلو حرکت کند. این معمولا توسط یک اهرم در پایین سمت راست صندلی یا گاهی با یک دکمه کنترل می شود.

مرحله ۲ – عمق صندلی را تنظیم کنید

در جایی که نصب شده است، عمق صندلی را با کشیدن صندلی یا خارج کردن آن به طول پای خود تنظیم کنید. هدف از ایجاد شکاف بین ۲ اینچ بین پشت مفصل زانو و لبه صندلی است. متاسفانه این ویژگی بسیار مهم از اکثریت صندلی های اداری کاسته شده است.

مرحله ۳ – تنظیم ارتفاع پشتی و یا پشتیبانی کمری

پشتی صندلی را بالا یا پایین بیاورید تا به طور کلی پشتیبانی خوبی برای شما داشته باشید، به خصوص قسمت پایین پشتی. در برخی از صندلی های با کیفیت ارتفاع کامل از نشیمنگاه تا شانه را پشتیبانی می کنند، که با افزایش راحتی بیشتر کمک می کند.

مرحله ۴ – ارتفاع و زاویه دسته ها را تنظیم کنید

ارتفاع دسته ها را تنظیم کنید تا عضلات شانه شما آرام باشند و آرنج شما در زاویه ۹۰ درجه باشند. برخی از اسلحه همچنین به شما اجازه می دهد تا زاویه پد (بالشتک نرم روی دسته ها) را تغییر دهید، این باعث می شود عملکرد کارکنان بیشتر شود.

حتما بخوانیذ: خرید صندلی اداری و نکاتی درباره آن

مرحله ۵ – تنظیم شیب صندلی

تنظیم کشش شیب را انجام دهید تا بتوانید در صندلی خود به عقب بر گردید و پشت خود را در شیب معینی به عقب به حالت لم دادن قرار دهید و از طرفی نباید تنظیم شیب خیلی سفت یا نرم باشد. اغلب اوقات هرچند صندلی ها این عملکرد را ندارند که می تواند واقعا باعث ناراحتی افراد در زمان های کار شود.

امیدواریم مقاله تنظیم صندلی اداری مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از لیست قیمت انواع صندلی اداری با کارشناسان ما در مبلمان بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی ما

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو