انتخاب بهترین صندلی اداری

انتخاب بهترین صندلی اداری برای شرکتتان، احتمالا مهمترین سرمایه گذاری است که می توانید در طراحی دفتر خود انجام دهید. به طور متوسط ​​کارمندان آمریکایی بیش از ۲۰۰۰ ساعت در سال بر روی یک میز در فضای کاری خود می نشیند. محققان کشف کرده اند که صندلی به خوبی ساخته شده می تواند درد را کاهش و تمرکز را افزایش دهد.

خرید صندلی اداری مناسب برای کارکنان از نظر قرار گرفتن بدن و افزایش تمرکز بسیار مهم است. ارگونومی برای کارکنان ایجاد رضایت، بهره وری و حتی سود مندی دارد.

صاحبان کسب و کار، مدیران، برنامه ریزان اداری، افسران بهداشت و ایمنی در محل و کارشناسان خریداری می توانند تصمیمات خرید هوشمندانه ای با اطلاعات مناسب درخواست کنند.

برخی از ویژگی های کلیدی که در هنگام خرید صندلی های اداری مورد توجه قرار می گیرند عبارتند از:

پشتیبانی از کمر

یکی از شکایات مهم در تمام روز در محل کار، درد کمر است. صندلی اداری درست تنظیم شده با پشتیبانی کمری به کاهش این مسئله کمک می کند. صندلی ها با پشتیبانی قابل تنظیم را پیدا کنید و وقت خود را برای آموزش پرسنل در نحوه درست کردن صندلی برای نشستن راحت صرف کنید. همچنین مدل های موجود با کنترل سختی قابل تنظیم برای کمر برای پشتیبانی قوی تر یا نرم تر وجود دارد.

قابلیت تنظیم

علاوه بر داشتن پشتیبانی لمسی قابل تنظیم، صندلی اداری که برای دفتر خود انتخاب می کنید باید انواع مختلفی از اجزای تشکیل دهنده را داشته باشید که می توانید راحتی را به ارمغان بیاورید.

هر کس به طور منحصر به فرد خلق شده است، بنابراین ارتفاع صندلی استاندارد یا موقعیت بازویی ممکن است به یک فرد کمک کند تا در موقعیت درست بنشیند. از ارتفاع صندلی تا شیب به موقعیت بازو، بهترین صندلی های اداری انواع ویژگی های قابل تنظیم را فراهم می کنند که به کارکنان اجازه می دهد که صندلی خود را برای رفع نیازهای فیزیکی خود سفارشی کنند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید صندلی اداری

قابلیت جریان هوا و راحتی

برای بسیاری از کارکنان، پارچه سطح ممکن است ناخوشایند باشد (جنس صندلی) – برخی از پارچه ها می توانند گرمای بیش از حد تولید کنند و یا گرما در خود نگه دارند. انتخاب یک صندلی که دارای پارچه تنفسی است، مانند یک مش سوراخ دار برای حرکت جریان هوا، یک راه حل عالی است. اما در حالی که پشت صندلی می تواند این تنفس را ارائه دهد، صندلی باید همچنان راحتی، ثبات و تعادل جریان هوا را فراهم کند. برای جلوگیری از درد، صندلی نیاز به بالشتک دارد.

دوام و کیفیت

کیفیت ساخت صندلی برای داشتن یک سرمایه گذاری بلند مدت مهم است. صندلی هایی که دارای کیفیت بالای ساخت هستند را از مکان های معتبر خریداری کنید. جنس بدنه، پشتی، دسته ها، چرخ ها باید دارای کیفیت بالا باشند. جنس پشتی و صندلی (جای نشستن) باید نرم و قابلیت انعطاف پذیری داشته باشد و به مرور زمان با نشستن زیاد دچار خرابی نشود.

امیدواریم مقاله انتخاب بهترین صندلی اداری مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط فروش و لیست قیمت مبلمان اداری با کارشناسان محرب ما در بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی ما

  

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

سایر پست‌های بینو