• ۰۲۱-۴۷۶۲۳۰۰۸
 • نکاتی درباره طراحی دکوراسیون اداری

  [vc_row][vc_column][vc_column_text]هنگام طراحی و تزئین دکوراسیون اداری شما می خواهید یک محیطی را ایجاد کنید که زیبایی و سازنده باشد. مهم است که فضای شما برای کارمندان و بازدیدکنندگان دعوت کننده و دلپذیر باشد. شما همچنین می خواهید فضای خود را به یک نگاه حرفه ای تبدیل کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند به شما در ایجاد یک محیط کاری شاداب و کارآمد کمک کند.

  رنگ:

  سعی کنید رنگ هایی را انتخاب کنید که روح کسب و کار شما را نشان دهد. اگر کسب و کار شما به مانند: بانکداری و یا کارهای حقوقی است، شما بهتر است از انتخاب رنگ که خنثی، خالص استفاده کنید. اگر شما در صنعت خلاق تر مانند: هنر گرافیک، تبلیغات و یا طراحی هستید، برای رنگ آمیزی دیوارها برای تحریک خلاقیت بروید. هر کدام که انتخاب می کنید، مطمئن باشید که از رنگ با کیفیت بالا استفاده کنید که طول عمر بالایی داشته باشد. دوباره رنگ آمیزی یک فضای اداری می تواند پرهزینه باشد.

  دکور دیواری:

  دیوارهای عریان یک دفتر را خسته کننده و باعث ایجاد احساس ناخوشایند می شود و انرژی آن می تواند خلق و خوی کارکنان شما را تحت تاثیر قرار دهد. شما می توانید فضای کاری خود را با اضافه کردن برخی از عکس ها، چاپ، و یا نقاشی ها تزئین کنید. ایده خلاقانه دعوت از هنرمندان محلی برای نمایش آثار هنری روی دیوارهای شما می تواند باعث حضور مشتریان بیشتر شود. آنها در معرض کار خود قرار می گیرند در حالی که دکور رایگان را دریافت می کنید!

  مبلمان:

  مبلمان اداری نقش مهمی در چگونگی نگاه و احساس فضای اداری ایفا می کند. سعی کنید همان سبک مبلمان را در سراسر دفتر خود حفظ کنید. میزها و صندلی های نامناسب تمایل دارند دکوراسیون را به نحوی غیر متناسب تبدیل کنند. مبلمان اداری یک سرمایه گذاری بزرگ است، بنابراین قبل از خرید، نیازهای خود را بررسی کنید.

  قبل از نصب مبلمان اداری مهم است که نیازهای فضای کارکنان را درک کنید. چه نوع میز اجرایی مورد نیاز است؟ آیا یک میز سنتی کافی خواهد بود یا میز U-shaped یا L-shaped بهتر خواهد بود؟ بیشتر فروشندگان مبلمان اداری می توانند به برنامه ریزی فضایی برای بهینه سازی فضای شما کمک کنند.

  حتما بخوانید: طراحی داخلی دفتر اداری

  گیاهان:

  چندین گیاه را به دفتر خود اضافه کنید تا کارکنان کمتر احساس خستگی کنند. این به ویژه برای دفاتر در مناطق شهری کارآیی خوبی دارد. قبل از خرید گیاهان تحقیق کنید تا مشخص کنید که چه نوع نوری مورد نیاز است و اطمینان حاصل کنید که میزان نور موجود در فضای کاری شما افزایش یابد. از گیاهان مناسب فضای بسته استفاده کنید.

  کنترل درهم ریختگی:

  گفته شده است که با یک میز تمیز و مرتب، ذهنیت را روشن می کند. این چیزی است که شما باید در هنگام تنظیم میز اداری خود داشته باشید. یک کامپیوتر، تلفن و قاب عکس باید کافی باشد لوازم اداری که به طور ثابت استفاده نمی شود باید در کشو فایل کنار گذاشته شود. یک محیط فضایی ناخوشایند به جای انرژی بی نظیر در محل کار جای می گیرد و این به ندرت برای بهره وری یا پیشرفت مناسب است.

  امیدواریم مقاله نکاتی درباره طراحی دکوراسیون اداری مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط فروش مبلمان اداری با کارشناسان ما در مبلمان بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

  راه های ارتباطی ما

    

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”برای مشاهده انواع مبلمان اداری کلیک کنید” color=”success” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fbaynogroup.com%2Fwebsite%2Fproduct_category%2Foffice-furniture%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

  اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

  سایر پست‌های بینو