• ۰۲۱-۴۷۶۲۳۰۰۸
 • میزهای پذیرش و نکاتی درباره آن

  [vc_row][vc_column][vc_column_text]میزهای پذیرش یا کانتر اداری اولین مورد مبلمان اداری هستند که مردم هنگام ورود به محل کسب و کار می بینند. این جایی است که مکالمه درباره کسب و کار شما آغاز می شود. این اولین فصل داستان درباره آنچه شما انجام می دهید و نحوه تعامل با متخصصان در بخش کسب و کار شما است. انتخاب میز پذیرش مناسب برای لابی جلو شرکت شما کمک می کند تا از ابتدا یک تصور بزرگ ایجاد شود. ایستگاه پذیرش یک قطعه مرکزی است که بسیاری از طراحان آن را به سبک خود، مطابقت می دهند.

  شما می توانید از مجموعه گسترده ای از میزهای پذیرش در مواد مختلف از جمله چوب، لمینت، شیشه و همچنین گزینه های مدولار با پارچه استفاده کنید. با استفاده از این پالت مواد به شیوه ای مناسب، شما می توانید یک سبک برای منطقه پذیرش سفارشی خود ایجاد کنید. شما می توانید عناصر مختلف را برای انتقال گرما، ظرافت، عملکرد و مدرنیته ترکیب کنید.

  میزهای پذیرش بسیاری از ایستگاه های کاری دارای زمینه های طراحی عالی که می توانند ویژگی های بصری مناسبی را برای آن فضا ایجاد کنند. این یک راه عالی برای اتصال عناصر کاربردی میزهای پذیرش با بقیه فضا است.

  اگر کارمند شما فایل های زیادی را مدیریت می کند یا از یک مانیتور استفاده کند که ممکن است اطلاعات شخصی را نمایش دهد، اغلب مفید است برای انتخاب میزهای منطقه انتظار که کاربردهای چند جاتبه هستند اقدام کنید.

  مهم است که توجه داشته باشیم که برخی از مبلمان پذیرش در مدل های راست و چپ دستان قرار می گیرد و بنابراین بهتر است توجه داشته باشید که شکل منطقه پذیرش شما و راه های احتمالی آن شامل موارد تطبیق با نیازهای کارکنان منطقه پذیرش باشد.

  برای میزهای پذیرش سفارشی، قطعات مدولار یک گزینه عالی هستند. ایستگاه های کاری مدولار برای یک محیط منحصر به فرد مناسب هستند،

  امیدواریم مقاله میزهای پذیرش و نکاتی درباره آن شکل مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط فروش و لیست قیمت میزهای پذیرش با کارشناسان ما در مبلمان اداری بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

  راه های ارتباطی ما

    

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”برای مشاهده انواع میز پذیرش کلیک کنید” color=”success” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fbaynogroup.com%2Fwebsite%2Fproduct_category%2Foffice-furniture%2Foffice-desk%2Fcounter-office%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

  اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

  سایر پست‌های بینو