• ۰۲۱-۴۷۶۲۳۰۰۸
 • دکوراسیون فضای سبز

  دکوراسیون فضای سبز به بحثی مهم در عصر امروز بدل شده است. چه چیزی بهتر از گذراندن تعطیلات آخر هفته در حیاط پشتی شماست؟ در حقیقت، یک آخر هفته عالی واقعا تنها با بهترین مبلمان فضای سبز است که هویدا می‏‌شود. دکوراسیون فضای سبز نه تنها به شما راحتی و آسایش می‏بخشد بلکه مایه ارزشمند شدن زمان شما نیز می‏شود. پس آیا شما می‏خواهید یک روز آرامش بخش را در حیاط خلوت خود بگذرانید و یا شما می‏خواهید برای کسب و کار خود در فضای باز برنامه‌ریزی کنید؟ مبلمان فضای سبز انتخاب مناسبی برای چنین مواردی است.گزینه‌‏ها‏ی موجود در مبلمان در فضای سبز از مبلمان پاسیو تا  نیمکت‏ها‏ و صندلی می‏‌باشد. در واقع محدوده و گزینه‌‏ها‏ی شما برای دکوراسیون فضای سبز زیاد هست. حتی می‏توانید از قطعات تزئینی به مانند گیتار، حوض آب، چتر و غیره نیز استفاده کنید.

  با گذشت زمان، طرح‌‏ها‏ی مبلمان در فضای سبز نیز بسیار تغییر کرده و امروزه، بسیاری از مبلمان در فضای سبز بر اساس سبک‏ها‏ی مدرن ساخته می‌‏شوند. در حالی که شما در مورد خرید مبلمان فضای سبز فکر می‏‌کنید، باید به خاطر داشته باشید که مبلمان در فضای سبز به علت عناصر طبیعی دچار خرابی زودرس می‌‏شوند. رطوبت نسبت به دیگر عوامل یک تهدید جدی است و از این رو تنها می‏‌توان از چوب‏‌ها‏ی خاص مانند چوب ساج برای مبلمان در فضای سبز استفاده کرد. بنابراین هنگامی‏‌که شما برای دکوراسیون فضای سبز به دنبال مبلمان هستید، به یاد داشته باشید که فقط به دنبال آن‏هایی باشید که می‏توانند در برابر عوامل طبیعی مقاوم باشند. با این حال، در مقایسه با سایر گزینه‏‌ها‏ی موجود، مبلمان چوبی می‌‏تواند بزرگ و گران باشد. به همین دلیل، جایگزین مصنوعی برای چوب مانند پلیوود، پلاستیک و فیبر امروزه در ساخت مبلمان فضای سبز مورد استفاده قرار می‏گیرد.

  مواد مذکور به رطوبت مقاوم هستند و تجزیه نمی‏شوند. همچنین مبلمان فضای سبز ساخته شده با استفاده از چنین مواد سبک وزن و آسان برای نگهداری هستند. مواد ذکر شده نیز می‏توانند به آسانی قالب‏بندی شوند تا اشکال مختلفی شکل بگیرند. و به عنوان یک نتیجه از این کیفیت، مبلمان مدرن در فضای باز در مجموعه‌ای گسترده از طرح‏‌ها‏ی موجود است. لبه‏ها‏ی تیز، بخشی از مبلمان چوبی، با منحنی‏ها‏ جایگزین شده اند که کاملا از خطوط بدن پشتیبانی می‏‌کنند. مبلمان مدرن در فضای باز نه تنها بهتر است، بلکه بسته به نوع عملکردشان نوعی زیباشناسی را در فضا ایجاد می‏‌کنند. یک میز پاسیو با صندلی و یک چتر را در نظر بگیرید و مطمئنا جذابیت را به دکوراسیون اضافه خواهید کرد. مبلمان طراحی شده با استفاده از فلزاتی مانند آلومینیوم نیز در فضای باز بسیار محبوب شده‌‏اند است. انعطاف پذیری ارائه شده توسط فلز اجازه می‏دهد تا طرح‌‏ها‏یی منحصر به فرد ساخت، بدون آنکه در دوام آن تداخل ایجاد کند.

  دکوراسیون فضای سبز به دلیل آنکه وابسته به فضای بیرون است، باید در ارتباط و هماهمنگی با طبیعت باشد. استفاده از رنگ‌‏ها‏ی شاد به شدت توصیه می‏‌شود. بهتر است چنین فضایی را بسیار خودمانی طراحی کرد و از حالت رسمی ‏بودن آن کاست.

  اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

  سایر پست‌های بینو