• ۰۲۱-۴۷۶۲۳۰۰۸
 • بهترین ارگونومی در فضای اداری

  میلیون ها نفر از مردم هر روز با نشستن در مقابل کامپیوتر کار می کنند. این مشاغل مطمئنا با خطراتی مانند کار در کارخانه و یا تجهیزات سنگین مواجه نمی شوند، اما کار دفتر می تواند خطرات بسیار واقعی را برای سلامتی ایجاد کند. درد گردن و پشت، سفتیشانه و درد مچ دست چندین خطر دراز مدت است. خوشبختانه، یادگیری چند چیز در مورد ارگونومی مناسب در دفتر می تواند راه طولانی در جهت مقابله با این خطرات باشد. این چند نکته را در ذهن داشته باشید:

  صندلی اداری به خوبی طراحی شده است: اگر نشستن در تمام طول روز اجتناب ناپذیر باشد، داشتن صندلی مناسب برای انجام آن ضروری است. به دنبال یک صندلی باشید که از کمر به خوبی حمایت کند و تنظیم ارتفاع آن آسان باشد. پشتیبانی از پاها و پشت بازو، اجباری است.

  وضعیت خوب: این به نظر واضح می رسد، اما بهترین صندلی هیچ کار خوبی انجام نخواهد داد اگر فردی که در آن نشسته است در تمام طول روز در وضعیت درست بدنی نباشد. ستون فقرات باید مستقیم باشد، در حالی که لگن عمود بر کف است. فشار دست ها باید مستقیما از شانه ها برداشته شود، نه به جلو یا عقب، و آرامش باید به آرنج به آرامی گسترش یابد. زوایای بدن (زانو، لگن، آرنج) باید در زاویه ۹۰ درجه باشد.

  حتما بخوانید: بهترین مبلمان اداری

  موقعیت ماوس، صفحه کلید و مانیتور: صفحه کلید باید جلو و مرکز صندلی و در نزدیکی لبه میز باشد تا بازوها بتوانند در موقعیتی که در بالا توضیح داده شد قرار گیرند. ماوس باید تا آنجا که ممکن است به سمت صفحه کلید نزدیک باشد، به طوری که دستیابی به آن به سختی انجام نشود. مانیتور باید به طور مستقیم پشت صفحه کلید و درست زیر سطح چشم باشد تا بتوانید در طول مشاهده سر خود را بالا یا پایین به سختی نگه ندارید (فشار به گردن وارد نشود).

  حرکت در اطراف: نشستن تمام روز، حتی در بهترین شرایط، سالم نیست. سعی کنید ایستاده و راه رفتن در اطراف تا آنجا که ممکن است، حتی اگر فقط برای چند ثانیه را انجام دهید.

  امیدواریم مقاله بهترین ارگونومی در فضای اداری مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آگاهی از شرایط فروش و لیست قیمت مبلمان اداری با کارشناسان ما در مبلمان اداری بینو از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

  راه های ارتباطی ما

    

  اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

  سایر پست‌های بینو