• ۰۲۱-۴۷۶۲۳۰۰۸
 • انتخاب پارتیشن اداری – نکاتی که بهتر است پیش از خرید بدانید| مبلمان اداری بینو

  در سالهای اخیر با تنوع اجناسِ موجود در بازار، انتخاب پارتیشن اداری مثل انتخاب هر کالای دیگری سخت شده است. این را باید بدانید که در این وضعیت تنها نیستید و  به دلیل اقبال عمومی به پارتیشن اداری، انتخاب آن به دغدغه‌ی بسیاری تبدیل شده است.

  داشتن یک دفتر کار زیبا، بیشتر از همیشه به یکی اولویت‌های شرکت‌های مختلف تبدیل شده است. اینکه در چه بخشی فعالیت تجاری دارید خیلی مهم نیست؛ واقعیت این است که یک دفتر کار در واقع هسته مرکزی نهاد شماست و ظاهر آن بسیار اهمیت دارد. پارتیشن اداری نیز یکی از اقلامی است که بسیار در زیبایی دفتر کار تاثیر دارد؛ بنابراین مهم است که انتخاب پارتیشن اداری شما درست و بی‌نقص باشد.

  انتخاب پارتیشن اداری دفتر کارتان را متفاوت می‌کند

  نکته فوق‌العاده صنعت طراحی این است که هیچ دو دفتر کاری مشابه هم نیستند. دنیایی از ایده‌های طراحی پشت در دفتر ما ایستاده‌اند تا ما نه کسانی دیگر، آن را عملی کنیم. احتمالا چون تعداد اتاق‌های دفتر کار بیشتر از خانه است، بیشتر می‌توانید ایده‌های ناب طراحی خود را پیاده کنید. در این میان، انتخاب درست عناصر طراحی هم مهم است و انتخاب پارتیشن اداری هم در همین بخش قرار می‌گیرد. دفتری که با وسایل جذاب پر شده باشد و فضاهای خوب داشته باشد، ممکن است جذاب به نظر برسد. ولی اگر اتاقی برای کار کردن راحت نداشته باشد، یک جای کارش لنگ است.

  اگر پلان دفتر کارتان باز است، چطور می‌خواهید فضای اشتراکی و پر سروصدا و فضاهای خصوصی و ساکت را با هم در یک جا جمع کنید؟ فکر نمی‌کنید انتخاب پارتیشن اداری شاید در اینجا گزینه خوبی باشد؟

  قبل از انتخاب پارتیشن اداری، ویژگی‌های آن را بشناسید

  انتخاب پارتیشن اداری از آن جهت مهم است که سریع‌ترین، آسان‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین راه برای خلق فضای کاری پربار است. از انتخاب پارتیشن اداری نترسید! چون می‌تواند بنا به خواست شما موقتی یا دائمی باشد و پارتیشن اداری به هر اندازه که بخواهید پیدا می‌شود. به پارتیشن به چشم دیوار موقتی نگاه کنید که واقعا دیوار نیست و از هر نوع ترکیب دیگر کمتر سر و صدا و شلوغی دارد.

  دستتان هم برای انتخاب جنس پارتیشن اداری باز است، از شیشه‌ای گرفته تا الوار و چوبی پیدا می‌شود. بخش زیادی از انتخاب پارتیشن اداری به سلیقه و نیازهای شما برمی‌گردد.

  چرا انتخاب پارتیشن اداری چوبی؟

   

   

  اگر می‌خواهید دفتر کارتان ظاهری سنتی داشته و در عین حال گرم و کلاسیک باشد، انتخاب پارتیشن اداری چوبی پیشنهاد ما به شماست. این پارتیشن اداری سالهاست که محبوبیت خود را در میان مشتریان حفظ کرده است.

  پارتیشن اداری چوبی می‌تواند آنقدر زیبا باشد که دقیقا حس خانگی به دفتر کار شما بدهد. تازه برای انتخاب پارتیشن اداری می‌توانید به روکش‌های چوب بلوط، راش، افرا، گیلاس و خیلی چیزهای دیگر هم فکر کنید. این بستگی به سلیقه شما و مدل دیگر اجزای دفتر کارتان دارد. نکته فوق‌العاده راجع به پارتیشن‌ اداری الواری این است که لازم نیست حتما جنس آن چوب خالص باشد. می‌تواند لعاب بخورد تا اتاق را روشن‌تر کند.

  یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های دفتر کارها ایمنی در برابر آتش‌سوزی است. و این درست همان جایی است که انتخاب پارتیشن اداری ضدحریق به کارتان می‌آید؛ چرا که این پارتیشن‌ها می‌توانند آتش را محدود کنند و از انتشار آن جلوگیری کنند.

  مزایای انتخاب پارتیشن اداری آلومینیومی

   

  انتخاب پارتیشن آلومینیومی یعنی مقاومت هر چه بیشتر

   

  اگر به دنبال پارتیشنی هستید که مقاوم باشد و همیشه برایتان بماند انتخاب پارتیشن اداری آلومینیومی گزینه خوبی است و البته انعطاف‌پذیری آن هنگام نصب، جا به جایی و جایگذاری مجدد آن هم بسیار راحت است. پارتیشن اداری آلومینیومی به صورت واحدهای تکی که همه یا بخشی از آن هم لعاب خورده، به فروش می‌رسد. مزیت آن هم نصب راحت و بی دردسر است.

  همه چارچوب‎‌های آلومینیومی بنابر نیاز شما می‌توانند پوشش پودری بخورند. اگر بخواهید لولاها هم می‌تواند پوشش آلومینیومی بخورند، نوارپیچی شوند و یا اینکه پر شوند و روکش دیواری براق بسازند. مزیت انتخاب پارتیشن اداری آلومینیومی تنوع روکش‌ها و مدل‌های آن است. علت محبوبیت پارتیشن آلومینومی این است که می‌توان در آن از پرده‌های فلزی براق و شیکی استفاده کرد که نسبت به پرده‌های عادی زیباتر بوده و علاوه بر این حریم خصوصی کارکنان را هم بیشتر می‌کنند.

  پارتیشن اداری شیشه‌ای چه مزایایی دارد؟

   

   

  راستش را بخواهید انتخاب پارتیشن اداری ما برای ما یعنی پارتیشن شیشه‌ای. پارتیشن‎های شیشه‌ای بهترین انتخاب برای دفترهای مدرن هستند و البته باید گفت رایج‌ترین نوع پارتیشن اداری هم شیشه‌ای است.
  وقتی نمی‌توانید دفتر کاری در یک آسمان‌خراش برای خود داشته باشید، انتخاب پارتیشن اداری شیشه‌ای می‌تواند فضای دفتر کار شما را بهبود ببخشد بدون اینکه آنچنان خرج کنید.
  روی پارتیشن شیشه‌ای را به هر شکلی که بخواهید می‌توانید تزئین کنید. ولی این در میان شرکت‌های بزرگ خیلی مرسوم است که لوگو یا رنگ‌های اصلی خود را روی پارتیشن اداری انتخابی خود حک کنند.
  یکی از اصلی‌ترین مزایای انتخاب پارتیشن شیشه‌ای این است که حداکثر نور طبیعی را به محیط شما می‌آورد. هیچکس دوست ندارد در محیطی تاریک و نمور کار کند و درست به همین دلیل است که انتخاب پارتیشن شیشه‌ای یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شماست.

   

  را‌ه‌های ارتباطی ما:

    

   

   

   

   

   

   

   

  اشتراک در شبکه‌های اجتماعی

  سایر پست‌های بینو